VIII Zlot Hufca ZHP Sławno pn. "W krainie Neptuna", 05-07.06.2015 r.

Napisał  Administrator wtorek, 09 czerwca 2015 12:35 | 0 comments

Nasza drużyna uczestniczyła w tej sprawdzonej i coraz lepszej imprezie organizowanej prze Hufiec Sławno. W ciągu trzech pogodnych dni realizowaliśmy harcerski program, nie zważając na bardzo aktywne komary, które uwielbiają Jarosławiec.


Cieszymy się z tytułu Drugiego Wicemistrza Turnieju Drużyn Hufca Sławno ,który zdobyła 50 Drużyna Harcerska im. Władysława Sikorskiego z Kopnicy / ZDMiG Darłowo/. Gratulacje za całoroczną pracę! Atrakcją dla mieszkańców, turystów i .. ..nas samych był barwny korowód Neptuna, Prozerpiny i jego dworu. Przeszliśmy ulicami Jarosławca wzbudzając zainteresowanie mijanych ludzi. Druh Marek Jarosz otrzymał dyplom uznania za pomysłowy wizerunek. Dnia 06 czerwca nad brzegiem morza dh. Zuzanna Adamczyk złożyła Przyrzeczenie Harcerskie. Łzy w oczach świadczyły o wielkim wzruszeniu i ...uldze. Serce krzyczało – NARESZCIE!!!
Wspólnie spędzony czas, integracja środowisk, obyczaje i tradycje harcerskie to wyjątkowe wartości procentujące w przyszłości.
Drużynowa dziękuje dh. Komendantowi Ryszardowi Sobczakowi za pomoc w przeciwnościach losu, rodzicom – państwu Oleś i Noworolnik za dowóz.
Czuwaj!
hm. Bożena Kupracz –drużynowa 18 Drużyny Harcerskiej im. Ratowników Morskich z Dąbek
ZDMiG Darłowo, Hufiec Sławno

blog comments powered by Disqus