Konkurs fotograficzny "Jesienne Inspiracje"

Napisał Administrator | piątek, 26 października 2012 15:21 | 0 comments

Korzystając z ostatnich podrygów jesieni świetlica oraz biblioteka w Jeżyczkach postanowiły razem z dziećmi wyruszyć na spacer połączony z fotografowaniem tej urokliwej pory roku. Uzbrojeni w aparaty fotograficzne ruszyliśmy szukać inspiracji w lesie. Pomysłów na zdjęcia było, tyle ilu uczestników. Każdy prześcigał się w znajdowaniu oznak królującej już na dobre pory roku.

Po tak owocnym spacerze przyszedł czas na nasze już tradycyjne ognisko, na które kiełbaski i dodatki ufundowała świetlica. Oczywiście w tym miejscu dzieci pragną podziękować Pani Eli Dęga za użyczenie bezpiecznego miejsca na posiłek.

Bardzo poważnie podchodzące do tematu jury wyłoniło następujących zwycięzców:

I. Aleksander Grębski (zdjęcie z żabką)

II. Nikola Przybysz (zdjęcie motyla na kwiatku)

III. Karolina Babiak (zdjęcie słonecznika)

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Nagrody książkowe dla zwycięzców ufundowała biblioteka a słodki poczęstunek dla wszystkich świetlica.

Miejmy nadzieje, iż kolejne pory roku także będziemy mogli upamiętniać w postaci pięknych fotografii. (Justyna Łosowska)

Fotografie uczestników

Ognisko