Wycieczka rowerowa

Napisał Administrator | piątek, 27 lipca 2012 13:54 | 0 comments

Dbając o to, by dzieci nie siedziały podczas wakacji tylko przed komputerami, świetlica w Jeżyczkach wspólnie z biblioteką postanowiły zorganizować wycieczkę rowerową. Postanowiliśmy, że odwiedzimy naszych nowych znajomych w Domasławicach.

Nasza trasa w całości prowadziła przez las, w którym natknęliśmy się na Panią leśnik. Uprzejma Pani doradziła nam najlepszą leśną trasę i przypomniała o tym jak się zachowywać i poruszać po lesie. Następnie natknęliśmy się na piękną wiatę myśliwską gdzie mogliśmy chwilę odpocząć i nabrać sił do dalszej drogi. Nie małą sensacją okazała się również ziemianka, której dzieci z zaciekawieniem się przyglądały.

Po dotarciu na miejsce czekało na nas ognisko, pożywne kiełbaski i sok dla ochłody. Zawieranie znajomości i zwiedzanie świetlicy i biblioteki nie miało końca. Zmęczeni lecz szczęśliwi powróciliśmy do domów i już zaczynamy szykować nasze rowery na kolejną przejażdżkę :)

tekst i zdjęcia: Justyna Łosowska