Wyniki konkursu plastycznego” Zakładka do książki”

Napisał  Administrator wtorek, 17 grudnia 2019 10:36 | 0 comments

Szkoła Dąbki, 16.12.2019r.

Wyniki konkursu plastycznego” Zakładka do książki”.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem P. Dyrektor Wiesławy Grabińskiej oceniła prace , które wpłynęły na konkurs ogłoszony przez Bibliotekę Szkolną. Pod uwagę brano estetykę, funkcjonalność, pomysłowość. Oceniono 31 prac, które można oglądać jeszcze do 20 grudnia w holu koło biblioteki.

W klasach I-III , I miejsce zajął Bartosz Stypułkowski, II- Wiktor Ryć, III- Nikola Sokołowska.

W klasach IV- VI, I miejsce –Mateusz Hapka, II- Zofia Bielecka. W klasach VII-VIII- I miejsce- Julia Greczuk, II miejsce Kordian Kuc, III miejsce- Damian Sokołowski.

Wyróżniono następujące prace: Konrada Fąferka, Jakuba Lichańskiego, Macieja Kaczkowskiego, Radosława Owsiaka, Wiktorii Poborskiej, Martyny Wandachowicz, Kingi Drzewuckiej.

Grupa Przedszkolna „Misie” za gościnny udział w konkursie otrzymała słodki upominek. Klasa III jako jedyna w szkole otrzymała słodki prezent za 100% udział w konkursie.

Organizator dziękuje P. Dyrektor za ufundowanie nagród książkowych oraz słodkich upominków , P. Aleksandrze Sawickiej za piękne dyplomy.

Konkurs miał na celu przypomnienie roli zakładki w użytkowaniu tradycyjnej książki, zachęcenie do współpracy przy jej wykonywaniu, wyszukiwaniu pomysłów.

Dziękuję wszystkim za udział, zapraszam w przyszłym roku szkolnym.

Bożena Kupracz

blog comments powered by Disqus