Ankieta biblioteki

Napisał  Administrator piątek, 12 kwietnia 2019 14:35 | 0 comments

Ankieta biblioteki

W związku z możliwością pozyskania przez Gminna Bibliotekę Publiczną w Domasławicach dofinansowania w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura bibliotek 2016-2020, z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przeprowadzamy badania ankietowe o celowości takiej inicjatywy.

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Domasławicach zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach związanych z potrzebą budowy nowego obiektu biblioteki wraz z zakupem wyposażenia.

Szanowni Państwo! W związku z możliwością złożenia wniosku o pozyskanie środków zewnętrznych na budowę wraz z zakupem wyposażenia nowego budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w ramach Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przeprowadzamy konsultacje społeczne o celowości takiej inicjatywy i oczekiwaniach społecznych związanych z działalnością Instytucji Kultury.

Link do ankiety papierowej

Link do ankiety elektronicznej

Konsultacje będą prowadzone od 20-04-2019 do 05-05-2019 roku. Będą polegały na wypełnieniu on-line formularza ankiety, który dostępny jest w wersji elektronicznej na stronach Gminy Darłowo: www.ugdarlowo.pl oraz na stronie internetowej biblioteki: www.gbp-domaslawice.pl ( profitest.pl/s/23477/kAB77KP6 ) oraz w wersji papierowej, dostępnej w siedzibie Biblioteki.

Wypełnione ankiety należy w wyznaczonym terminie:

• przesłać za pomocą portalu dostępnego pod likiem: profitest.pl/s/23477/kAB77KP6
  • składać w siedzibie Biblioteki, Domasławice 31
  • przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
blog comments powered by Disqus