noc bibliotek

Napisał Administrator | środa, 13 czerwca 2018 10:03 | 0 comments

NOC BIBLIOTEK -„RzeczpospoCzyta”- 2018.

To już IV edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, która przypadła na 09/10 czerwca 2018 roku.

Uczestnikami byli czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Domasławicach, Filia nr 2 w Dąbkach oraz Biblioteki Szkolnej działającej w Szkole Podstawowej im. Ratowników w Dąbkach.

Na święto książek zostali zaproszeni znamienici goście: Wójt Gminy Darłowo- P. Radosław Głażewski, panie dyrektorki, nauczyciele, rodzice oraz czytelnicy.

W programie przewidziano mnóstwo atrakcji, min. :głośne czytanie wybranej lektury, rebusy, oglądanie filmu, wspólna kolacja/pizza!/ oraz nocna gra terenowa ,która kontynuowała fabułę „Pojedynku” Andrzeja Maleszki. Dużą frajdę sprawił wspólny sen wśród regałów pełnych książek i sąsiedztwa kolegów, przyjaciół i nowo poznanych znajomych. Impreza zakończyła się o 8.00 rano /sobota/.

Bibliotekarka dziękuje p. Danucie Dębickiej za nieocenioną pomoc w organizacji imprezy, czuwaniu nad bezpieczeństwem w nocnej wyprawie.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Bożena Kupracz