Spotkanie z Małgorzatą Stanuch

Napisał Administrator | poniedziałek, 20 czerwca 2016 10:36 | 0 comments

W dniu 15 czerwca 2016 roku gościła w Zespole Szkół nr 3 w Dąbkach Małgorzata Stanuch. To wspaniała , skromna i ciepła osoba, która wydała swoją pierwszą książkę dla dzieci pt. „Niezwykłe przypadki Leśnej Gromadki”. Do książki dołączona jest płyta z wierszami, które czyta Arleta Bojke- dziennikarka TVP.

Uczestnikami spotkania były dzieci , z którymi pisarka nawiązała spontaniczny i żywiołowy kontakt. W planach są następne wizyty przy okazji wydania kolejnych książek dla dzieci. Ufamy, że będą równie pięknie napisane, zilustrowane i kolorowe . Za radosne spotkanie z autorką oraz przekazane książki z autografem dzieci podziękowały kwiatem, laurką oraz pamiątką z Dąbek – statkiem z muszli. Spotkanie zorganizowała Biblioteka Zespołu Szkół nr 3 W Dąbkach, która chętnie zaprasza rodzimych twórców.

Bożena Kupracz- nauczyciel bibliotekarz