Spotkanie z pisarką.

Napisał Administrator | wtorek, 24 maja 2016 13:09 | 0 comments

Z miłą niespodzianką spotkali się uczniowie z Zespołu Szkól nr 3 w Dąbkach. 17 maja 2016 roku odbyło się spotkanie z pisarką powieści dla nastolatków, Ewą Rosolską. „Tajemnica Starego Witraża” to do tej pory dwa tomy / w zamyśle cztery/przygód ,które ukazały się w” Wydawnictwie Edukacyjnym”.

To sympatyczna ,młoda osoba, nauczyciel, dyrektor szkoły, która znalazła sposób na swoje problemy właśnie w …pisaniu. Na szczęście jej twórczość otrzymała dobre recenzje krytyków oraz samych czytelników. Autorka zostawiła w darze do biblioteki szkolnej pierwszy tom wraz z autografem, na który zapisała się długa lista chętnych .

Spotkania autorskie to najmilszy kontakt z czytelnikami i sposób na reklamę książki.

Nasza biblioteka uzupełni księgozbiór o wydane tytuły Ewy Rosolskiej, ponieważ czekają na nie młodzi czytelnicy.

Autorka pisze książki również dla dorosłych pod pseudonimem Marta Osa. Życzymy p. Ewie dużo weny twórczej, siły i zdrowia do pisania oraz wielkiej ilości zadowolonych czytelników.

Do zobaczenia w naszej szkole!.

Bożena Kupracz