Noc w Bibliotece - Barwice 2014 [filmiki]

Napisał  Administrator poniedziałek, 19 maja 2014 14:15 | 0 comments

W piątek 16 maja odbyła się wycieczka do Barwic, w której wzięli udział czytelnicy z Domasławic, Jeżyczek i Dąbek. Po przybyciu na miejsce, powitaniu grup oraz wspólnym posiłku odbył się konkurs strażacki, a później gra terenowa mająca za zadanie przybliżyć gościom Barwice, co zresztą doskonale się udało. Warto dodać, że to reprezentacji biblioteki z Domasławic udało się wygrać grę terenową.

Następnego dnia uczestnicy spotkania udali się do okolicznej miejscowości - Piaski, gdzie mieści się stadnina koni, na terenie której przygotowano konkursy (strzelanie z łuku i wiatrówki) oraz ogromne ognisko.

Przypomnijmy, że spotkania te powstały podczas uczestnictwa bibliotek z Bornego Sulinowa, Domasławic, Sianowa i Barwic w I rundzie Programu Rozwoju Bibliotek. Partnerstwo trwa do dziś, następne spotkanie odbędzie się za rok w Bornem Sulinowie i są zamiary, aby kontynuować je przez kolejne lata.

blog comments powered by Disqus