Konkurs Recytatorski - Jeżyczki 2014

Napisał Administrator | czwartek, 27 marca 2014 16:35 | 0 comments
Konkurs Recytatorski - Jeżyczki 2014 fot. Justyna Łosowska

Biblioteka oraz Świetlica w Jeżyczkach były organizatorami konkursu recytatorskiego dla najmłodszych dzieci, który odbył się już po raz trzeci. Na świetlicy w godzinach popołudniowych dzieci zaprezentowały swoje ulubione, wyuczone na pamięć wiersze dziecięce. Nie obyło się bez tremy, ale chęć zaprezentowania swoich zdolności wzięła górę i w końcu wszyscy pokazali się z jak najlepszej strony.

Jury w skład której wchodził Pan v-ce Wójt Gminy Darłowo Radosław Głażewski, Pani Dorota Dąbska Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jeżyczkach, Pani Monika Chruszcz inspektor świetlic wiejskich Gminy Darłowo oraz ulubieniec dzieci Jeż z Jeżyczek wykazała się ogromną wyrozumiałością i doświadczeniem. I tak wśród dzieci do klasy drugich szkoły podstawowej pierwsze miejsce zajął Nataniel Łosowski, a spośród klas III i IV zwyciężyła Magdalena Krzyżanowska. Zwycięzcom oraz wszystkim, którzy występowali serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, iż nagrody książkowe pomogą dzieciom w dalszym ciągu ćwiczyć pamięć i rozwijać wyobraźnię.

Tekst i zdjęcia: Justyna Łosowska

More in this category: « Nagrody za czytelnictwo