Konkurs "Czego życzysz człowiekowi myślącemu? - Wyślij wiadomość do Pana Cogito"

Napisał  Administrator wtorek, 01 października 2013 16:35 | 0 comments
Konkurs "Czego życzysz człowiekowi myślącemu? - Wyślij wiadomość do Pana Cogito" fot. Fundacja im. Zbigniewa Herberta

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie "Czego życzysz człowiekowi myślącemu? - Wyślij wiadomość do Pana Cogito". Konkurs jest organizowany z okazji 89. rocznicy urodzin Zbigniewa Herberta, która przypada w dniu 29 października 2013 r. Konkurs jest organizowany przez Fundację im. Zbigniewa Herberta.

Starając się wyjść naprzeciw zwyczajom oraz fascynacjom współczesnych młodych ludzi - nie tylko odbiorców, lecz również współtwórców tekstów kultury, proponujemy oryginalną formułę konkursu, angażującą nowe kanały komunikacji: każdy uczestnik będzie miał za zadanie przesłać wiadomość do Pana Cogito (nie więcej niż 150 znaków) poprzez aplikację umieszczoną na profilu facebook.com/Herbert.Pan.Cogito lub wysyłać wiadomość na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prace będą oceniane pod względem oryginalności ujęcia tematu oraz uwzględnienia herbertowskich wartości i humoru. Jako że adresat konkursowych elektronicznych wiadomości to postać wykreowana przez artystę słowa, niezwykle dbającego o czystość i piękno polszczyzny, liczyć się będzie również poprawność języka i stylu.

blog comments powered by Disqus