Występ Teatru Maska w Szkole Społecznej w Słowinie

Napisał Administrator | wtorek, 11 czerwca 2013 10:52 | 0 comments
Grupowe zdjęcie z aktorami Teatru Maska. Grupowe zdjęcie z aktorami Teatru Maska. fot. ml

Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Domasławicach uczniów klas I-III Społecznej Szkoły Podstawowej w Słowinie odwiedził Teatr Maska z Krakowa z przedstawieniem "Magiczna Księga".

W czasach, gdy dzieci maja powszechny dostęp do rozrywki i zabawy w formie bajek telewizyjnych, gier komputerowych i Internetu, coraz rzadziej sięgają po książki. Wydaje im się to nudnym zajęciem, niewnoszącym nic ciekawego w ich życie. A przecież czytanie książek pobudza wyobraźnię i chęć poznawania świata.

Teatr Maska zaprezentoował bajkę, która w wesoły i przystępny sposób próbowała przekonać młodych widzów, że czytanie książek może być bardzo dobrą i wbrew pozorom ciekawą formą spędzania wolnego czasu.