Spotkanie z Elżbietą Gagjew w Dąbkach

Napisał Administrator | piątek, 17 maja 2013 12:51 | 0 comments
Spotkanie z Elżbietą Gagjew Spotkanie z Elżbietą Gagjew

Maj, to miesiąc , w którym szczególnie promuje się książkę, czytelnictwo i biblioteki. Wszelkie działania podkreślają rolę biblioteki w środowisku, która wywiera wpływ na poprawę jakości życia, edukację oraz zwiększa prestiż zawodu bibliotekarza.

Z tej okazji, w dniu 07.05.2013r. gościła w Bibliotece Szkolnej oraz Bibliotece Publicznej w Dąbkach emerytowana bibliotekarka z Filii Biblioteki Publicznej w Darłówku – p. Elżbieta Gagjew.

Spotkała się z najmłodszymi czytelnikami w wieku 5-11 lat. Zapoznała słuchaczy z debiutanckim tomikiem skierowanym właśnie do dzieci pt." Wiersze spod gruszy". Pani Elżbieta znana jest w środowisku darłowskim z talentu do pióra . Pięknie recytowała swoje zabawne wiersze , w które wsłuchiwały się maluchy.

Były ciekawe pytania skierowane do Gościa , na które padły równie ciekawe odpowiedzi.

Uczestnicy spotkania podziękowali autorce własnoręcznie zrobionymi laurkami a biblioteki otrzymały dwa tomiki wierszy na własność z autografem .

Życzymy Pani weny twórczej przez długie lata oraz wiernych czytelników.

Bożena Kupracz - Biblioteka Dąbki