Wizyta rosyjskich uczniów

Napisał Administrator | piątek, 22 marca 2013 15:56 | 0 comments
Wizyta rosyjskich uczniów (ml)

Już po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli Koledżu Morskiego z Kaliningradu pod kierownictwem dyrektora Władysława Marisenkowa oraz delegację ze Szkoły Morskiej z Darłowa po kierownictwem dyrektora Artura Hamerlinga, którzy przybyli złożyć kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza, usytuowanego przy Kościele pw. św. Józefa w Domasławicach. Honory gospodarza czyniła Dorota Dąbska - sołtys, a zarazem dyrektor biblioteki.

Po krótkiej uroczystości delegacje obu szkół zostały zaproszone na poczęstunek do świetlicy w Domasławicach. Podczas spotkania dyrektor Marisenkow zadeklarował chęć kolejnych odwiedzin przy okazji pobytu w Darłowie na zaproszenie Szkoły Morskiej.

Po poczęstunku goście mogli obejrzeć bibliotekę, nastąpiła wymiana podarków oraz wspólne pamiątkowe zdjęcia.